Telefon numaralarımız

0 850 207 9533 - 0537 319 1123

Telefon numaralarımız
E-posta adresimiz

bilgi@atikinsaat.com.tr

E-posta adresimiz
Randevu alın

Bornova ATK EXCLUSIVE

Kategori Satıştaki Projeler

Bornova Atatürk Mahallesi lokasyonunda yer alan ATK Exclusive projemiz 740m2 arsa içerisinde 2 adet ultra lüks birbirinden bağımsız havuzlu müstakil tripleks villadan oluşmaktadır. Projemiz ikiz villa olarak konumlandırılmış olup, kullanım alanları tamamen ayrı olup müstakil bahçeleri ve havuzları bulunmaktadır. ATK Exclusive Atatürk Mahallesi’nin en iyi lokasyonuna sahip en lüks konut projesidir.Hiçbir zaman önü kapanmayacak şehir manzarasına sahip , şehrin merkezinde fakat bir o kadar uzağında premium bir yaşam sunan projemizdeki villalarımızın her biri 220m2’den oluşmaktadır. 5+1 tripleks villalarımızda her katta 1 adet olmak üzere toplamda 3 adet banyo bulunmaktadır.Ultra lüks villalarımızın özellikleri;
-Villalarımızın tüm doğramaları , Linea Rossa marka ısı yalıtımlı alüminyumdur.
-Villalarımızda kullanılan tüm pencere ve sürgü kapılarda standart ısıcam değil , ”Konfor Isıcam” tercih edilmiştir.
-Yerden ısıtma sistemi.
-Tüm zeminlerde 60×120 ebatlarında ”NG Kütahya” marka seramikler tercih edilmiştir.Hiçbir zeminde daha ufak ebatlı ürün kullanılmamıştır.
-Audio tam akıllı ev otomasyon sistemi.
-Güvenlik kamera sistemleri.
-Müstakil havuz.
-Kayar sürgü camlı kış bahçesi.
-Özel otopark.
ATK Exclusive projemizde kullanılacak tüm malzemeler 1.sınıf olup , ATK Exclusive yatırımcısına şehrin merkezinde fakat şehrin sıkıntı ve stresinden uzak premium bir yaşam sunmaktadır. .Projemiz aynı zamanda Türk vatandaşlığı almak isteyen yabancı yatırımcılar için uygundur.Projemizle ilgili daha detaylı bilgi almak için site üzerinde bulunan iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir veya mail yolu ile tarafımıza iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz.
EN- THIS PROJECT IS SUITABLE FOR TURKISH CITIZENSHIP INVESTMENT. IF YOU WANT TO OBTAIN INFORMATION PLEASE CONTACT US TO OUR E-MAIL ADRESS.